Marzy Ci się podyplomówka za granicą? Międzynarodowe środowisko? Prestiżowa uczelnia? A może dom poza Polską? Gdzieś w ukochanej destynacji? Gdzieś gdzie czujesz się jak w domu?

Jednocześnie masz mnóstwo obaw z tym związanych. Masz świadomość, że to tylko marzenia i nie zawracasz sobie tym zbytnio głowy. Bo i tak się nie uda.

A gdyby jednak był ktoś to już to zrobił? Albo ma te same marzenia, które sprawnie zamienia na cele i je systematycznie potem realizuje?

Poznaj zatem Anię Wasiewicz. Włoszkę, która urodziła się w Polsce i w Polsce stworzyła swój włoski gabinet. Gabinet, w którym wita swoich pacjentów przy recepcji, z którymi pije espresso w poczekalni. Niczym właściciel włoskiej restauracji.

Anię, która kocha Włochy. Anię, która spędziła tam mnóstwo czasu podczas mastera w Neapolu. Anię, która postanowiła się tam przeprowadzić. Niebawem będzie miała tam swój dom 🙂

Obejrzyj ten odcinek a dowiesz się między innymi:

  • Jak wyglądała międzynarodowa droga Ani do własnego biznesu?
  • Dlaczego Ania (chociaż nie musi) nadal pracuje na uczelni?
  • Dlaczego warto posiadać kompleksowe usługi w ramach jednej kliniki?
  • Jak zachowuje się i pracuje dobry manager?
  • Jak aktywność w mediach społecznościowych pomaga w rekrutacjach?

Podczas tej rozmowy Ania dzieli się również swoimi radami dla (nie tylko) początkujących bizneswoman . Opowiada o cierpliwości przy „szukaniu okazji”; o czym pamiętać podczas otwierania własnego gabinetu; o tym jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne oraz dlaczego (będąc lekarzem i właścicielem) warto co jakiś czas przypominać sobie pracę z różnych stanowiskach (np. na recepcji czy asyście).

Linki:

Ten podcast znajdziesz również na:

Interesujący wywiad? Napisz komentarz!

Arek Buziewicz

Zobacz wszystkie posty

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arek Buziewicz