Nowy projekt

Dzisiaj chcę poruszyć temat podejmowania wyzwań i wychodzenia ze strefy komfortu. Jestem trochę podekscytowany, ale też zestresowany, bo dzisiaj zamierzam zrobić coś, czego jeszcze nie robiłem. Przez ten czas przeszedłem kilka kursów, w tym jeden od Marka Jankowskiego z Małej Wielkiej Firmy. Teraz zadam Ci pytanie: wiesz, o czym mógł być ten kurs od Marka Jankowskiego? Zastanów się przez chwilę. Dokładnie! To był kurs o podcastach o nazwie „PodcastPro”. Jeśli zainteresowały Cię podcasty i masz ochotę spróbować swoich sił, uważam, że ten kurs od Marka Jankowskiego jest naprawdę kompleksowy. Ale dzisiaj nie o tym.

Czy ten projekt jest dla Ciebie?

Rozpoczynam pracę nad podcastem dla osób, które pragną budować gabinet oparty na wartościach i chcą zdobyć praktyczne wskazówki. Moim celem jest przedstawienie przykładów z życia innych gabinetów, aby pokazać, jak osiągnąć sukces.


Zapisz się TUTAJ na nasz darmowy newsletter i poznaj sprawdzone wskazówki o tym jak zapełniać kalendarze, pozyskując i utrzymując pacjentów, jak rekrutować, delegować i zarządzać zespołem, jak ustalać rentowny cennik i budować dochodową praktykę. [LINK DO ZAPISU]


Wizja, która kryje się za projektem

Dzisiaj odwiedzam gabinet, gdzie przeprowadzam wstępną rozmowę przed nagraniem właściwego odcinka podcastu. Zaskoczyło mnie, że pani doktor, z którą dziś rozmawiam, była sceptycznie nastawiona, gdy przedstawiłem jej wizję i zaproszenie do podcastu. Powiedziała, żebym przekonał ją, dlaczego w ogóle ma poświecić swój czas na tego typu rozmowy. Wyjaśniłem jej moją intencję, jaką jest poprawa sytuacji w polskiej stomatologii i rozwiązanie konfliktu pomiędzy właścicielami gabinetów a lekarzami. Powiedziałem też, że ten podcast ma być niejako kontynuacją mailingu/artykułów, tworzonych w ramach Wartościowego Gabinetu. Moja rozmówczyni zainteresowała się tym tematem i poprosiła o link do mojego mailingu. Po przeczytaniu moich tekstów, skontaktowała się ze mną entuzjastycznie, mówiąc, że rozumie moje intencje i chce w tym uczestniczyć. Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ to otwiera nowe możliwości. Trzymajcie za mnie kciuki.

Jakie treści chcemy dostarczać w podcascie?

Postaramy się dostarczyć materiały treściwe, merytoryczne i praktyczne dla każdego, kto chce wdrożyć je w swoim gabinecie. Rozpocząłem również rozmowy z innymi osobami na temat udziału w podcastach. To nie jest łatwe, ponieważ muszę dopasować kilka kalendarzy – moich gości, mojego oraz tajemniczego profesjonalisty, którego w przyszłości Wam przedstawię. Ta osoba pomoże nam nagrywać zarówno dźwięk, jak i wideo, aby jakość nagrań była na najwyższym poziomie. Zakładając, że będziemy publikować podcasty raz na miesiąc, mam już umówione terminy na 4 miesiące do przodu. Nagrywanie podcastu to nie taka prosta sprawa, ale zrobię co w mojej mocy, żeby dostarczyć Ci jakościowe treści.

Zdradzę Ci tajemnicę

Podcast ten będzie trochę jak serial na Netflixie. Oznacza to, że składać się będzie z kilku sezonów, z kilkunastoma odcinkami w każdym. Pierwszy sezon będzie poświęcony kobietom w polskiej stomatologii. Kto zostanie zaproszony? To się okaże. Dlatego warto subskrybować mój kanał, jeśli jeszcze tego nie robisz, ponieważ to właśnie tam pojawią się wersje wideo podcastów. Tymczasem, jeśli w Twojej szufladzie kurzy się jakiś pomysł, idea, coś, czego od dawna chciałeś się podjąć, ale brakowało Ci czasu lub okazji, teraz jest czas, aby to wyciągnąć i zrealizować. Choćby i było to nagrywanie podcastu :)) Jak mówią mądrzy ludzie na końcu życia, najbardziej żałujemy nie tych trudności czy potknięć w realizacji rzeczy, ale tego, że nigdy nie spróbowaliśmy.

Bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.

Pamiętaj, że informacje o nowych filmach dostaje każdy subskrybent kanału na You Tube:   / @wartosciowygabinet  

Znajdziesz mnie również tutaj:

Facebook – https://www.facebook.com/wartosciowy.gabinet

Instagram: https://www.instagram.com/wartosciowy.gabinet/

Albo zapisz się na newsletter: https://wartosciowygabinet.pl/newsletter/

Arek Buziewicz

Zobacz wszystkie posty

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arek Buziewicz