Co zyska gabinet?

Sprawniejszą komunikacja wewnątrz zespołu, a co za tym idzie –  mniej pomyłek i nieporozumień. Opiekun Pacjenta koordynuje działania między lekarzami, rejestracją, asystentami oraz laboratorium protetycznym. Dodatkowo, poprawia również komunikację z samymi pacjentami.

Kolejną korzyścią jest wzrost lojalności pacjentów. Dzięki obsłudze przed dedykowanego opiekuna, pacjenci czują się bardziej zaopiekowani i zadowoleni. To zaś sprawia, że chętniej Was rekomendują, co przynosi korzyści w postaci nowych pacjentów :))

To jednak nie wszystko. Kolejną korzyścią jest przewaga konkurencyjna. Pacjenci postrzegają tę rolę jako wartość dodaną, a to czyni gabinet bardziej atrakcyjnym i wyróżniającym się na rynku.

Następnym benefitem jest poprawa akceptacji planów leczenia. Dzięki tej roli pacjenci są bardziej skłonni do podejmowania świadomych decyzji dotyczących swojego leczenia. A co za tym idzie – konwersja wzrasta :))Ostatnią korzyścią dla gabinetu jest zwiększenie obrotów, co wynika bezpośrednio z poprzedniej. Opiekun Pacjenta aktywnie wpływa na ilość rozpoczynanych leczeń oraz kontynuowanie już rozpoczętych. 

Co zyska pacjent?

Pierwszą korzyścią jest poprawa komunikacji między pacjentem, a gabinetem. Opiekun (nomen omen :)) opiekuje się pacjentem od momentu wejścia do gabinetu, przez cały proces konsultacji i leczenia, aż do jego zakończenia

Kolejną korzyścią dla pacjenta jest dodatkowy czas. Bez względu na powód wizyty konsultacyjnej, pacjent otrzymuje tyle czasu, ile potrzebuje – bez nadwyrężania grafików lekarzy.

Następnym benefitem jest większa świadomość. Opiekun Pacjenta, odpowiadając na pytania i wątpliwości, może przekazać wartość edukacyjną pacjentowi. To z kolei prowadzi do podejmowania świadomych decyzji dotyczących leczenia.

Ostatnią korzyścią jest oszczędność czasu. Pacjenci, zwłaszcza ci kompleksowi,, nie muszą wracać do gabinetu w celu otrzymania planu leczenia. Dzięki Opiekunowi Pacjenta, taki plan może być przygotowany i przekazany pacjentowi mailowo lub zostać omówiony w rozmowie telefonicznej.

To nie wszystkie korzyści, które niesie ze sobą ta rola. Mam jednak nadzieję, że powyższe choć trochę Cię zaciekawiły :))

Znajdziesz mnie również tutaj:

Facebook – https://www.facebook.com/wartosciowy.gabinet

Instagram: https://www.instagram.com/wartosciowy.gabinet/

Newsletter: https://wartosciowygabinet.pl/newsletter/

Arek Buziewicz

Zobacz wszystkie posty

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arek Buziewicz