Tajny projekt

Budujemy nowe miejsce – na razie tylko w Internecie – ale to tylko na razie 🙂 Miejsce, które będzie zrzeszało lekarzy oraz właścicieli gabinetów – zarówno tych obecnych jak i przyszłych. 

O czym mowa? Kiedy start? Zaraz się wszystkiego dowiesz!

Od jakiegoś czasu na swojego Instagrama i Facebooka zacząłem wrzucać informacje o nowym projekcie, kryjącym się pod tajemniczą nazwą Gabinet Jutra

Jeżeli jednak jeszcze nie dotarła do Ciebie ta informacja to już wyjaśniam czym tak naprawdę on jest :))

Pomysł na Gabinet Jutra zrodził się już dawno, ale potrzebował czasu, żeby dojrzeć i przybrać docelową formę. Jakiś czas temu jednak kropki się połączyły i zrozumiałem, czym być powinien.

Czym zatem jest obecnie, a czym będzie za jakiś czas?

Czym jest Gabinet Jutra?

Na ten moment tworzymy nowy newsletter, w którym będziemy dzielić się doświadczeniami i wskazówkami z branży medycznej. Dowiesz się między innymi:

  • jak zapełniać kalendarze, pozyskując i utrzymując pacjentów, 
  • jak rekrutować, delegować i zarządzać zespołem, 
  • jak ustalać rentowny cennik i budować dochodową praktykę,
  • a ostatecznie jak pracować mniej, a zarabiać więcej.

To jest taka wersja 2.0 mailingu Wartościowego Gabinetu jaki tworzyłem w minionym roku. Bardziej przemyślana, bo dopasowana do moich czytelników, których zapytałem w ankietach czego oczekują.

Ale to zaledwie – jak to mówią brytyjczycy, “the tip of the iceberg”, bo newsletter to dopiero początek. Co czeka Cię dalej? O tym już za chwilę.

Gabinet Jutra – proces tworzenia

A tak wygląda proces tworzenia treści dla Ciebie:

W każdym tygodniu zbieramy wyselekcjonowane materiały, które mogą dać Ci wartość. Następnie na ich podstawie opracowujemy serię mini-artykułów, które to razem stanowić będą treść nowego maila. Wszystko to oczywiście okraszone moim komentarzem i kilkunastoletnim doświadczeniem. 

Taki mail trafia do Ciebie na skrzynkę w każdy czwartek o godzinie 20:00 i na ten moment jest to całkowicie za darmo. Mówię “na ten moment”, bo plany są ambitne i sięgają daleko w przyszłość. 

Uchylając nieco rąbka tajemnicy powiem, że kolejnym krokiem będzie stworzenie dedykowanej przestrzeni wokół Gabinetu Jutra. Miejsca jakiego na chwilę obecną nie ma jeszcze w naszej branży. 

Przestrzeni, w której będziemy mogli wymieniać się doświadczeniami, nowościami i zapytać o nurtujące kwestie. Co ważne – nie tylko online. Będziemy chcieli organizować WSPÓLNIE zamknięte spotkania i jakiś mniej lub bardziej formalne eventy. 

To nie będzie kolejna grupa na Facebooku, w której strach coś napisać w obawie o wyśmiewanie i hejt.

To będzie Społeczność, która ma być bezpieczną przystanią. Pełną inspiracji i wartości. Ma być miejscem, które będzie tworzone przez WSZYSTKICH jej uczestników. 

Jestem głęboko przekonany, że razem zbudujemy coś naprawdę wyjątkowego.

Kiedy start?

Jako pierwsi dowiedzą się o nim subskrybenci newslettera, więc jeśli jeszcze Cię nie ma wśród nich, to teraz masz chwilę, żeby wejść na stronę gabinetjutra.pl i zostawić swój adres mailowy. Ja tu poczekam:)

To zaledwie część tego, co Cię czeka w środku. Na razie wszystko co dla Ciebie mam jest za darmo, jednak nie będzie tak zawsze. 

Chcę być z Tobą w pełni szczery – każdy projekt potrzebuje cash flow, żeby się rozwijać. Gwarantuję jednak, że ceny nie będą zaporowe, a dla tych osób, które będą ze mną na pokładzie od początku przygotuję coś specjalnego:)

Jeśli masz jakieś pytania w tej sprawie, to śmiało zostaw komentarz, a rozwieję wszystkie wątpliwości.

Dołącz do nas i już dziś zacznij budować SWOJE NOWE MIEJSCE PRACY!

Znajdziesz mnie również tutaj:

Facebook – https://www.facebook.com/wartosciowy.gabinet

Instagram: https://www.instagram.com/wartosciowy.gabinet/

Newsletter: https://wartosciowygabinet.pl/newsletter/

Arek Buziewicz

Zobacz wszystkie posty

dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Arek Buziewicz